SUALTI HOKEYİ MİLLİ TAKIMIMIZ VE MASTER MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONU!
![SUALTI HOKEYİ MİLLİ TAKIMIMIZ VE MASTER MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONU!](https://blog.metu.edu.tr/wwwsas/files/2017/09/sualtihokeymanset.jpg)
Macaristan’ın Eger şehrinde düzenlenen 15. Sualtı Hokeyi Avrupa ŞampiyonasındaA Milli Erkek Takımımız ve Master Erkek Milli Takımımız turnuvayı namağlup şampiyon olarak tamamladı. A Milli Kadın takımımız ise Avrupa 5.si olmuştur.
Sporcularımızla gurur duyuyor ve tüm sporcularımızı ve teknik heyetimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.